strefa festynów
strefa dzieci
strefa dorosłych

Festyn w Zduńskiej Woli

Pomimo jesiennego terminu ( 22.09) pogoda dopisała, na imprezie zorganizowanej przez MOPS w Zduńskiej Woli. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji dla licznie przybyłych uczestników festynu. Były konkursy z nagrodami dla najmłodszych oraz zabawa na dmuchańcach naszej firmy. Festyn był podsumowaniem projektu MAKSYMILIAN realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli.

„Rzecz Tuwimowska” w Inowłodzu

W  sobotę 23.06.2012 r. wzięliśmy udział w imprezie plenerowej pt. Rzecz Tuwimowska, połączonej z obrzędami świętojańskimi. Poza doznaniami poetycko-muzyczno-plastycznymi, najmłodsi mogli poszaleć na dmuchańcach.

Obszerna relacja wraz z fotogalerią zamieszczona jest na portalu UG Inowłódz: http://www.inowlodz.pl/component/content/article/1-informacjebiezace/1023-rzecz-tuwimowska-inowodzka-nasza-spotkanie-kultur.html

 

 

Festyn w Woli Krzysztoporskiej

To już kolejny udział dmuchańców Aktywnej Strefy w festynie rodzinnym. Tym razem zawitaliśmy do  Woli Krzysztoporskiej, gdzie oprócz naszych atrakcji i występów, dzieci mogły wyszaleć się w pianie przygotowanej przez strażaków.

 

III Festyn Rodzinny w Goleszach

16.06.2012r. – nasze dmuchańce umiliły czas najmłodszym uczestnikom III-go festynu rodzinnego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową w Goleszach.

 

Piknik rodzinny w Sławnie

W dniu 03.06.2012 r. w Sławnie odbył się Piknik Rodzinny połączony    z obchodami Dnia Dziecka. Włodarze gminy zafundowali dzieciakom nie lada atrakcje, wynajmując dmuchańce Aktywnej Strefy.

 

 

 

 

 

Wkrótce rozpoczęcie sezonu……

W kwietniu planowany jest obóz surwiwalowy dla grupy uczniów.